Usługi w zakresie centralnego smarowania

Doradztwo techniczne – szkolenia

            W ramach współpracy nasi pracownicy mogą doradzić zastosowanie konkretnego systemu smarowania. Przy ustaleniu warunków współpracy możliwe jest doradztwo na miejscu u klienta. W ramach współpracy możemy również pomóc w doborze odpowiedniego środka smarowego. W ofercie posiadamy również propozycje szkolenia pracowników zajmujących się eksploatacją układów centralnego smarowania firmy DELIMON w zakresie odpowiednio dostosowanym do potrzeb klienta. Szkolenia, w zależności od potrzeb prowadzimy w siedzibie naszej firmy w Zgorzelcu, bezpośrednio u producenta lub na miejscu u klienta.

                        Wyślij zapytanie

Sprzedaż, montaż i serwis

Dostarczamy standardowe urządzenia i komponenty układów centralnego smarowania (pompy, dozowniki, zawory rozdzielające, przewody stalowe i elastyczne, uchwyty, elementy złączne, manometry, itp.). Wykonujemy również zabudowy pod indywidualne potrzeby naszych klientów. W przypadku zainteresowania możemy przedstawić ofertę na kompleksowe wykonanie danego projektu z dostawą urządzeń i instalacji smarowania ,montażem i uruchomieniem w pełnym zakresie tzn. instalacja układu centralnego smarowania z automatyką sterowania układem.

Ponadto świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na układach centralnego smarowania z urządzeniami firmy DELIMON w oparciu o wzajemnie ustalone warunki.

                        Wyślij zapytanie

Projektowanie nowych układów centralnego smarowania

Na specjalne życzenie naszych klientów możemy przedstawić ofertę na wykonanie indywidualnego projektu nowej instalacji centralnego smarowania. 

Szybki kontakt

                       Tel. +48 75 77 17 760